Planinska sekcija

Planinska sekcija Društva Gora je bila ustanovljena decembra 2006 z namenom, da prek aktivnosti v naravi poskrbimo za svoje zdravje. Zavedamo se namreč dejstva, da gibanje na svežem zraku zelo koristi našemu organizmu ter obenem izboljšuje našo psihofizično kondicijo. Zato k hoji v naravi in v hribe skušamo pritegniti čim več ljudi – ne le naše člane, ampak tudi vse ostale, ki želijo občudovati bogato rastlinstvo in živalstvo ter se naužiti prelepih razgledov, ki jih naši hribi ponujajo.

Sekcija vsako leto organizira dva tradicionalna pohoda: zimski pohod na zasnežene Golake in jesenski pohod »Pot po Dolu gor in dol«, ki poteka po zahodnem delu roba Trnovske planote. Poleg omenjenih dveh pohodov letno organiziramo še štiri pohode v slovenske ali tuje hribe.

Veseli nas, da se naših pohodov udeležuje vedno več ljudi in tudi v prihodnje si bomo prizadevali, da bo Planinska sekcija organizirala čim več različnih izletov, ki bodo udeležencem nudili možnost, da uživajo nepozabne trenutke ob vzponih na naše in tuje vrhove.

Vabimo vas, da sledite rubriki novic na naši spletni strani, kjer najdete več informacij o aktualnih pohodih. Vabila in utrinke z dogodkov si lahko prav tako preberete na našem Facebook profilu.

Tuesday the 19th. Affiliate Marketing. Copyright©Društvo GORA