Smučarski skoki

V soboto 9.2.2013 ob 13.00 Društvo GORA organizira smučarske skoke na skakalnicah v Tihi Dolini. Skoki se bodo odvijali na skakalnicah K-14 in K-18. Tekmovalci bodo razdeljeni na kategorije po pravilniku tekmovalne komisije za smučarske skoke pri Smučarski zvezi Slovenije. Tekmuje se lahko s skakalnimi in alpskimi smučmi, vendar pa je rezultat skupen.

Prijave sprejema organizator na dan tekmovanja do 11:00 ure v Domu društva - Pisno ! Informacije dobite pri Mitja VELIKONJA (mobi: 051 357 535, e-mail: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. ) ali Dušan BIZJAK (mobi: 031 323 626).

Vsakdo tekmuje na lastne stroške in odgovornost ali na stroške in odgovornost društva, ki ga prijavlja ! Več informacij dobite tukaj.

Thursday the 18th. Affiliate Marketing. Copyright©Društvo GORA